منو

مقالات

طراحي سايت بازرگاني

امروزه با توجه به گسترش و توسعه تکنولوژی داشتن یک وب سایت برای شرکت های بازرگانی یک امر ضروری است تا بتوانند اطلاعاتي در زمينه ي واردات و صادرات خود را در سايت قرار دهند. طراحی وب سایت بازرگانی به صورت چند زبانه با امکان نمایش محصولات و خدمات به مشتریان داخل و خارج از کشور نقش بسزایی در موفقیت یک شرکت بازرگانی و پیشی گرفتن از سایر رقبا خواهد داشت. چند زبانه بودن وب سایت ، گرافیک و قالب سایت بازرگانی با توجه به نوع فعالیت شرکت طراحی و پیاده سازی می گردد. شرکت سئو سبز در زمینه طراحی سایت در کنار شما دوستان عزیز می باشد.

فواید طراحی سایت بازرگانی

 1. افزايش اعتبار شرکت
 2. پل ارتباطي و متقابل بين صاحبان شرکت و مخاطبين
 3. اطلاع رساني
مهم ترین مزیت طراحی سایت بازرگانی شکستن محدودیت جغرافیایی است به گونه ای که شرکت ها و واحدهای بازرگانی در محدوده جغرافیایی وسیع تری به رقابت با یکدیگر می پردازند.
 1. امکانات معمول سایت های بازرگانی
 2. چند زبانه بودن سایت
 3. نمایش محصولات و خدمات
 4. نمایش پروژه ها و نمونه کارها
 5. دسته بندی محصولات و خدمات و پروژه ها بصورت دقیق و واضح
 6. امکان مديريت متن و عکس در تمامي صفحات اضافه شده
 7. گالري تصاوير
 8. فرم ارتباط با ما
 9. فرم نظرسنجي
 10. امکان ثبت نظر براي کاربران و مديران با استفاده از ماژول صندوق دريافت و ارسال پيام
 11. ماژول مديريت با امکان ثبت دسترسي هاي مختلف براي مديران
 12. ماژول خبرنامه و ارسال ايميل براي کاربران ثبت نام کرده
 13. و ...
نداشتن محدوديت در طراحي حرفه اي وب سايت ، دارا بودن سيستم مديريت وب سايت اختصاصي و قوي همراه با سئوي حرفه اي، تجربه بالاي طراحي سايت ، گرافيستان و برنامه نويسان حرفه اي و با تجربه همراه با مشاوره قوي برخي از مزاياي شركت طراحي سايت سئو سبز مي باشد.

طراحی سایت بازرگانی

زیرساخت‌های وب یکی از ابزارهای مهم دنیای کنونی ماست که بوسیله آن می‌توان تجارت و شرکت خود را به همه جای جهان ارائه کرد. اقتصاد و توسعه آن امری جدای از دنیای وب نیست. شما با طراحی سایت مناسب و معتبر برای شرکت خود قادر خواهید بود تجارت خود را اقتصادی‌تر و توسعه مند‌تر به جلو ببرید.
 • مهم‌ترین دلایل راه اندازی و طراحی سایت برای شرکت بازرگانی و تجاری شما، بالا رفتن اعتبار شرکتتان، پل ارتباطی شرکت شما با مشتری‌ها و مخاطبین، پایگاهی مناسب برای اطلاع رسانی خدمات شرکت و محلی برای ارائه و معرفی خدمات و محصولات شرکت بدون محدویت زمانی و مکانی در داخل و خارج از کشور می‌باشد.
اصلی ترین مورد در شرکت بازرگانی به منظور طراحی سایت ، مشاهده شدن بوسیله کاربران هدفمند با توجه به کسب و کار است. طراحی سایت بازرگانی اصولی بر مبنای بهینه سازی سایت و با توجه به الگوریتم های گوگل قادر است تا 80 درصد این خواسته را برآورده سازد به این خاطر که این مقدار از مراجعه کننده های سایت ها، به وسیله گوگل به یک طراحی سایت هدایت می گردند. بنابراین اگر طراحی سایت بازرگانی شما در واژه های هدفداری نظیر برند تجاری و کالاها و سرویس های تجاری بازرگانی موردنظر شما در رنکینگ بالای گوگل باشد. این کار سبب پیشرفت قابل توجه کسب و کار شما و بیشتر شدن مشتری های هدفمند شما خواهد گردید.
 • اصلی ترین خصوصیت طراحی سایت بازرگانی ، اولویت دادن به بازاریابی جهانی می باشد. یک شرکت بازرگانی هزینه های خود را به وسیله مشتری هایش در بخش های گوناگون ساکن در دنیا و همچنین به وسیله واردات و صادرات محصول کسب می نماید.
به منظور دستیابی به این خواسته و مقصد، به کارگیری از خصوصیت طراحی سایت است که در آنها، تنگناهای موجود مکانی دنیای بیرون وجود ندارد و دادو ستدها و معامله های انجام شده بدون درنظر گرفتن محدودیت های مکانی و زمانی قابل تبادل است. با طراحی سایت بازرگانی قادر خواهیم بود مشتری های هدفمند کسب و کار خود را در همه جای دنیا بیابیم و آن ها را با محصولات و سرویس های خود همسو کنیم.

با طراحی سایت بازرگانی به چه هدفی می خواهیم دست یابیم؟

هدف کمپانی های بزرگ بازرگانی از طراحی سایت ، بالا بردن هدفدار بازار داخلی و خارجی شان است. شرکت های بازرگانی به وسیله طراحی سایت قادرند دست به بازاریابی اینترنتی در اندازه بین المللی بزنند و مشتری هایی جهانی برای خود پیدا کنند و با ارتباطات اثرگذاری که فیمابین آنها جاری می شود می تواند به رونق کسب و کار و از طرفی به سودآوری منتهی گردد.

موفقیت در طراحی سایت بازرگانی

دلیل عمده به نتیجه رسیدن طراحی سایت بازرگانی، قرارگیری اسم شرکت ها در واژه های کلیدی نظیر "شرکت بازرگانی" و "بازرگانی جهانی" و "خدمات بازرگانی" و غیره است. در این حالت شما مشاهده خواهید نمود که کسب و کارتان به موفقیت چشمگیری نسبت به رقیب های تان رسیده است، زنگ خوری و برقراری تماس ها با شرکت بازرگانی تان بیشتر شده و زمانی خواهد گذشت که نام تجاری شرکت بازرگانی تان در عرصه بازرگانی و تجاری همه گیر خواهد شد و به معروف شدن شما خواهد انجامید.

مواردی که در طراحی سایت بارزگانی بایست رعایت شود:

بکارگیری و استفاده از این نکات در طراحی سایت فروشگاهی باعث می‌شود موتور‌های جستجو سایت شما را راحت‌تر شناخته و رشد سریعی در نتایج جستجو‌ها داشته باشید

طراحی سایت ریسپانسیو

طراحی سایت ریسپانسیو (طراحی سایت پاسخگو = طراحی سایت برای دستگاه های تلفن همراه و تبلت و غیره) در حال حاضر به یکی از اصلی ترین لازمه ها در طراحی سایت بدل گشته و با توجه به اینکه حدود ۷۰ درصد گردش ها و جستجوها در فضای اینترنت به وسیله تلفن‌های همراه هوشمند و تبلت‌ها انجام می شود، شما با دارا بودن یک سایت هماهنگ با تلفن های همراه، به کاربران تان این قابلیت را می‌دهید که در هر زمان و مکانی با به کارگیری از تبلت و یا موبایلشان وارد سایت شما شوند و فرآیند خرید را به آسانی دربه سیله آنها انجام دهند، ریسپانسیو بودن سایت‌ها افزون بر کاربران در جهت بهینه سازی موتور‌های جستجو هم پراهمیت می باشد و به تازگی به یکی از شاخصه های رنکینگ سایت‌ها در نتیجه های جستجو تبدیل گشته است.

طراحی سایت بر اساس سئو

به کارگیری از استاندارد‌های طراحی سایت و ایجاد سایت بر مبنای مولفه های بهینه سازی سایت، سایت شما را با الگوریتم‌های موتور‌های جستجو هماهنگ می نماید و جستجوگرهای این موتور‌های جستجو سایت فروشگاهی شما و کالاهای آن را آسانتر معرفی می نماید، با طراحی سایت بر مبنای بهینه سازی سایت رنکینگ سایت تان نتیجه های جستجوی خوبی را در هر روز می تواند به دست بیاورد و این نتیجه به طور روزانه پایین تر می آید و فرآیند بهینه سازی و سئو سایت با سرعت بیشتر و آسانتر و با حداقل هزینه مصروفه انجام می گردد. با بهره گیری از روش های سئو، سایت تان در رنکینگ اول نتیجه های موتورهای جستجو قرار می گیرد و بوسیله آنها تبدیل به فضایی برای بازاریابی محصول و خدمات سایت شما می گردد.

طراحی سایت شرکت بازرگانی،طراحی وب سایت شرکت بازرگانی،طراحی سایت بازرگانی

طراحی سایت شرکت بازرگانی یکی از خدماتی است که اکثر شرکت های طراحی سایت ارائه می نمایند ، در طراحی وب سایت شرکت های بازرگانی به علت حساس بودن و بین المللی بودن این نوع از شرکت ها ، باید دقت و توجه بسیاری گذاشته شود تا وب سایت شرکت بازرگانی مربوطه از هر نظر ایده آل باشد هر شخصی که به گونه ای با فعالیت های شرکت های بازرگانی آشنائی دارد مطمئنا این نکته را می داند که شرکت های بازرگانی روابط بین المللی بسیاری دارند و داشتن وب سایت برای یک شرکت بازرگانی اعم از شرکت های بازرگانی کل و یا شرکت های بازرگانی زیر مجموعه ، کاملا الزامی و حتی در بعضی مواقع حیاتی به شمار می رود شرکت های بازرگانی توسط وب سایت های طراحی شده ،رزومه و فعالیت های اصلی خود را در وب سایت قرار داده و با شرکت های بازرگانی سایر کشورها از این طریق ارتباط ایجاد می کنند همانگونه که گفته شد ، وب سایت های بازرگانی برای شرکت های مربوطه کاملا حیاتی بوده و برای مدیران شرکت های بازرگانی کاملا منطقی می باشد ولی یک شرکت بازرگانی از وب سایت چه استفاده هایی را می تواند داشته باشد؟ طراحی سایت شرکت بازرگانی شرکت سئو سبز چه امکاناتی را در طراحی وب سایت شرکت های بازرگانی قرار می دهد و معمولا وب سایت های بازرگانی چه ویژگی هایی دارند؟
 • وب سایت های شرکت های بازرگانی دارای ظاهری منظم و مرتب بوده و باید دیسیپلین کاری یک شرکت بازرگانی حفظ شود
 • کلیه ی صفحات شرکت های بازرگانی دارای سرعت بارگذاری بالا بوده تا مدیران سایر شرکت های بازرگانی و شرکت های مرتبط از باز کردن وب سایت منصرف نشوند
 • طراحی وب سایت شرکت های بازرگانی باید به صورت ۲ و یا چند زبانه انجام پذیرد و ظاهر بین المللی خود را حفظ نماید
 • وب سایت های بازرگانی باید دارای محتوای مرتبط با فعالیت و نویسنده های بسیار کارآمد و با علم در صنعت مربوطه باشند ( نویسنده ی وب سایت های بازرگانی در صورتی که از کارمندان و پرسنل خود شرکت مربوطه باشد ، جواب دهی وب سایت برای یک شرکت بازرگانی مناسب تر خواهد بود)
 • وب سایت های شرکت های بازرگانی باید دارای تصاویر و ویدئوهای مربوط به فعالیت شرکت باشند تا مراجعه کننده وب سایت بازرگانی ، کلیه ی اطلاعات کاری شرکت مربوطه را دریافت نماید
 • وب سایت های شرکت های بازرگانی باید دارای قسمت رزومه باشند تا مدیران وب سایت بتوانند به راحتی رزومه ی کاری شرکت بازرگانی را در آن قرار دهند
 • در صفحه ی اصلی وب سایت شرکت بازرگانی باید قسمتی برای قرار دادن تصاویر مربوط به لوح ها و استانداردهای اخذ شده تعبیه شده باشد
 • در صفحه ی اصلی وب سایت شرکت بازرگانی باید یک اسلایدر تصویر مرتبط با فعالیت شرکت قرار داده شده باشد
 • کلیه ی اطلاعات شرکت بازرگانی ، اعم از آدرس شرکت ، نمایندگان شرکت،شماره تماس شرکت و سایر اطلاعات باید به صورت بین المللی ذکر شود
 • در وب سایت شرکت بازرگانی باید قسمت ورود برای نمایندگان شرکت در سراسر دنیا تعبیه شده باشد تا نمایندگان یک شرکت بازرگانی بتوانند اخبار،پیشرفت کاری پروژه های در دست اجرا،اطلاعات تماسی و سایر اطلاعات مربوط به نمایندگی را در وب سایت درج نمایند تا وب سایت بازرگانی حالت پویا و زنده به خود بگیرد
 • در وب سایت شرکت بازرگانی باید قسمت مربوط به خدمات گذاشته شود تا بازدید کنندگان به راحتی با فعالیت های شرکت آشنا شوند
 • در صورتی که وب سایت بازرگانی فعالیت مرتبط با واردات انجام می دهد،باید در سایت امکان واگذاری نمایندگی به شهرهای مختلف کشور قرار داده شود تا افراد علاقه مند بتوانند از این طریق اقدام به درخواست اخذ نمایندگی شوند
 • در وب سایت بازرگانی باید اخبار مربوط به شرکت و نمودار پیشرفتی شرکت ، برای جلب اعتماد همکاران مختلف در وب سایت قرار داده شود
ویژگی های درج شده فقط قسمت کوچکی از امکانات یک وب سایت بازرگانی است که توسط شرکت سئو سبز پیاده سازی و طراحی شده است همانگونه که می دانید وب سایت شما ، نماینده ی شما در دنیای پرمخاطب اینترنت می باشند و وجود شما به نحوی که دیسیپلین کاری شما را در فضای مجازی به چالش بکشد ، باعث پس رفت شما خواهد شد ، حتما در انتخاب شرکت طراحی سایت نهایت دقت را به خرج داده و هیچ گاه به خاطر قیمت های کم ، کیفیت و دیسیپلین کاری خود را از بین نبرید طراحی سایت شرکت بازرگانی باید به منظور افزایش بهره وری شرکت های مربوطه شود و شرکت سئو سبز سعی دارد تا وب سایت های مربوط به شرکت های بازرگانی را به گونه ای طراحی نماید تا مشتریان و بازدیدکنندگان وب سایت شما بتوانند به راحتی با وب سایت شما ارتباط برقرار نمایند برای سفارش طراحی سایت شرکت بازرگانی می توانید با شرکت سئو سبز تماس حاصل نمایید همچنین کارشناسان طراحی وب سایت شرکت سئو سبز به صورت ۲۴ ساعته شما را در تصمیم گیری بهتر یاری خواهند داد.  

تماس با ما

توجه داشته باشید که امکانات فوق تنها بخشی از امکانات طراحی سایت توسط شرکت سئو سبز می باشد و برای دریافت امکانات کامل با همکاران ما در سئو سبز تماس بگیرید و علاوه بر دریافت امکانات، از مشاوره رایگان بهره مند شوید.
09128238263
موبایل:
02177166964
شماره تماس:
پربازدید ترین ها
سئو سبز،بهینه سازی سایت، سئو سایت، طراحی سایت
با ما تماس بگیرید
02177166964
09128238263

تمامی حقوق این وبسایت متعلق به شرکت سئو سبز میباشد