منو

مقالات

طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس

یکی از سیستم های مدیرت محتوا که از محبوبیت بزرگی هم برخوردار است وردپرس است . سیستم مدیرت وردپرس به صورت کد باز ارائه شد و هم چنین بیشتر برای طراحی سایت های محتوا محور کاربرد داشت ولی با پشتیبانی قدرتمند از این سیستم مدیریت محتوا تبدیل به یکی از برترین سیستم های مدیریت محتوای رایگان برای طراحی سایت فروشگاهی شد. شرکت سئو سبز در این زمینه نیز طراحی سایت انجام می دهد. فعالیت با طراحی افزونه قدرتمند ووکامرس که یک فروشگاه ساز قدرتمند برای وردپرس شده است. وب سایت های فروشگاهی بزرگی را با این سیستم مدیریت محتوا ساخته اند. در زیر نکاتی را در رابطه با طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس را شرح می دهم.

دلایل طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس

 1. سئو سایت وردپرس
 2. رابط کاربری بسیار آسان و کاربرپسند
 3. انعطاف پذیری بالای سایت وردپرس
 4. وجود فروشگاه ساز ووکامرس در وردپرس
 5. سبک بودن هسته وردپرس
 6. ایندکس سریع صفحات در وب سایت وردپرس
 7. سرعت لود سریع وب سایت وردپرس

سئو سایت فروشگاهی وردپرس

سئو بخش مهمی در طراحی سایت وردپرس است و یکی از مهمترین خواسته های صاحبآن وب سایت هست. از این رو به دلیل اینکه وردپرس محتوا محور است دارای سئو قدرتمندی می باشد. همچنین برای بالا بردن سئو افزونه هایی قدرتمندی برای وردپرس طراحی شده است. از این رو سئو کردن وب سایت های فروشگاهی که با وردپرس طراحی شده اند بسیار راحتر است و می توان به راحتی نتیجه گرفت. از این رو شرکت سئو سبز در این زمینه طراحی سایت انجام می دهد.

رابط کاربری آسان وردپرس

مزیت دیگر طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس وجود رابط کاربری آسان برای آن است. وردپرس چون برای طراحی سایت های وبلاگی پیاده سازی شده بود برای همین دارای رابط کاربری بسیار کاربرپسند است و هر مدیر سایتی با داشتن دانش مختصری در زمینه طراحی سایت می توانند وب سایت های وردپرسی را مدیرت نماید .

انعطاف پذیری بالای سایت وردپرسی

سایت وردپرس به دلیل وجود پشتیبان های قوی و برنامه نویسان حرفه ای که از این سیستم پشتیبانی می کنند. افزونه های زیادی برای این سیستم مدیریت محتوا طراحی شده است که بزرگترین این افزونه ها فروشگاه ساز ووکامرس می باشد که بحث اصلی ما در این مقاله است . از این رو وردپرس انعطاف بالایی دارد و تقریبا هر نوع وب سایت را می توان با این سیستم مدیریت محتوا طراحی کرد.

سبک بودن هسته وردپرس و ایندکس سریع صفحات وب سایت

گفتیم وردپرس برای طراحی سایت های وبلاگی طراحی شده است. از این رو باید راهکاری برای ایندکس سریع محتوا در نتایج جستوجو برایش پیاده شود. که همچین سیستمی در بطن و هسته وردپرس ارائه شده است. اما مزیت مهم در رابطه با سرعت ایندکس صفحات وردپرس این است که سایت به سرعت در نتایج جستجو رشد می کند و این کمک بزرگی برای سئو سایت وردپرس است. سرعت لود وب سایت نیز به همین دلیل بسیار سریع است و در زیر ۴ ثانیه و با بهینه کردن کامل سایت زیر ۳ ثانیه وب سایت وردپرسی لود می شود.

سیستم فروشگاهی ووکامرس در طراحی سایت وردپرس

برای طراحی سایت فروشگاهی فروشگاه سازهای زیادی ارائه شده است. همانند مجینتو ، اپن کارت ، ووکامرس برای وردپرس ، جومشاپینگ ، ویرچومارت و هیکاشاپ برای جوملا و … اما ووکامرس چرا یک فروشگاه ساز خوب است و اینکه چرا بهتر است از این سیستم برای فروشگاه خود استفاده کنیم . تمام موارد بالا که گفته شد از دلایل محکم برای استفاده از ووکامرس برای فروشگاه اینترنتی است . ووکامرس پشتیبانی وب سایت قدرتمندی دارد .و دارای افزونه های بسیار جذاب و قدرتمند برای نمایش بهتر محصولات است . کد باز است و هر برنامه نویس php به راحتی می تواند در کدهای آن تغییرات مورد نیاز خود را انجام دهد لذا یک سیستم ایده آل برای طراحی سایت فروشگاهی است . طراحی سایت سئو سبز نیز از فروشگاه ساز ووکامرس حمایت می کند و پیشنهاد مشتریان خود برای طراحی سایت فروشگاهی با ووکامرس را رد نمی کند. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با ما در ارتباط باشید. سئو سبز برای ایده های شما ارزش بالایی قائل است و در اجرای آنها همیشه کنار شما و با شما هست.

WooCommerce چیست؟

WooCommerce یک پلاگین رایگان تجارت الکترونیک است که به شما اجازه می دهد که محصولات و خدمات خود را با استفاده از سایت های فروشگاهی وردپرسی به فروش برسانید و محبوب ترین راه حل تجارت الکترونیک در تمام وب سایت ها است. WooCommerce ساخته شده که با وردپرس یکپارچه شود و به صاحبان فروشگاه ها و توسعه دهندگان وردپرس کنترل کامل را بدهد. شما می توانید ۱۰۰٪ کنترل تمام اطلاعات خود را، مثل : پشتیبانی از دستگاه های تلفن همراه و مقیاس پذیری برای سایت های خود را داشته باشید. پلت فرم WooCommerce در حال حاضر قدرت ۳۰ درصد از تمام فروشگاه های آنلاین را به خود اختصاص داده است . (( اگر می خواهید هر چیزی را در سایت خود بفروشید، این بهترین گزینه است ))

طراحی سایت فروشگاهی

با استفاده طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس و با پلاگین ووکامرس ، سایت فروشگاهی خود را طراحی کنید . این پلاگین به شما این امکان را می دهد که کالاهای فیزیکی و دیجیتالی را در تمام اشکال و اندازه ها در هر زمان و مکانی در بازارهای آنلاین به فروش برسانید. شاید شما مایل به فروش اشتراک ماهانه برای کالاهای فیزیکی هستید یا برای اعضای خود تخفیف ویژه ای در صورت خرید اجناس دیجیتالی و … می خواهید اختصاص دهید . شما در صورت داشتن یک سایت فروشگاهی می توانید در هر زمان و در هر مکانی جنس و یا محصول خود را در کشور و یا در جهان به فروش برسانید . شما با استفاده از یک طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس علاوه بر امکاناتی که یک سایت شرکتی به شما می دهد امکانات بیشتری هم که مختص به یک سایت فروشگاهی است برای شما فراهم می کند.

امکانات سایت های فروشگاهی در پنل مدیریت

 1. مدیریت کامل پنل : (دسترس کامل به تمامی بخش ها در سطح مدیریت )
 2. مدیرت کاربران : (ویرایش ، حذف ، فعال و غیر فعال کردن کاربر ، ارائه پنل کاربری برای هر کاربر و نمایش اطلاعات کاربر، مشاهده کامل محصولات خریداری شده کاربر ، مشاهده سوابق مالی کاربرو … )
 3. مدیرت فاکتورها : (قابلیت مشاهده لیست تمامی فاکتورهای پرداخت شده و منتظر پرداخت ، قابلیت جست وجو در فاکتورها ، قابلیت مشاهده فاکتورهای هر کاربر ، قابلیت شناسه پیگیری برای هر فاکتور )
 4. مدیرت کد تخفیف : ( قابلیت امکان ارائه کد تخفیف بصورت درصدی و قیمت ثابت ، قابلیت امکان درج تخفیف در بازه زمانی تعیین شده ، قابلیت ارائه تخفیف در دسته خاصی از کاربران )
 5. مدیریت خبرنامه : ( قابلیت تعریف خبرنامه ، قابلیت مشاهده اعضای خبرنامه ، قابلیت ارسال ایمیل دسته جمعی به اعضای خبرنامه )
 6. و …

امکانات سایت فروشگاهی با وردپرس

 1. ایجاد پنل کاربری برای هر شخص
 2. سبد خرید
 3. مدیریت فاکتور : (قابلیت مشاهده فاکتور های دریافتی کاربر ، جستجو در فاکتورها و… )
 4. پرداخت آنلاین : ( قابلیت پرداخت با تمام کارت های عضو شتاب ، قابلیت ثبت فیش بانکی و… )
 5. این همه امکانات در سایت های فروشگاهی وردپرس امکان پذیر !؟!
ممکن است شما به این فکر کنید که فروشگاه شما می خواهد جهانی و بزرگ شود یا اینکه فروشگاه شما یک فروشگاه کوچک است. در این جا یک سوال برای شما پیش می آید که آیا طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس به درد کار ما می خورد یا نه ؟!؟!؟ مهم نیست که اندازه فروشگاهی که میخواهید بسازید بزرگ یا کوچک باشد ، WooCommerce برای مقابله با نیازهای شما مقیاس پذیر و قابل انعطاف است. شما می توانید ویژگی های هر فروشگاه را برای رفع نیازهای منحصر به فرد خود افزایش و یا ویرایش دهید یا حتی راه حل خود را ایجاد کنید. همه این کارها را شما می توانید با ووکامرس انجام دهید. سوالات زیادی در مورد امنیت طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس از ما می پرسند جواب ما به شما دوستان : اگر نگران امنیت سایتتان هستید بهتر بدانید که WooCommerce توسط یک تیم توسعه دهنده به صورت اختصاصی در هر زمان در حال به روز رسانی ، برای شناسایی و پاکسازی هر گونه مشکلات. تیم توسعه دهنده ووکامرس تمامی اشکالات را کشف می کنند و مورد بازبینی قرار میدهند. پس دیگر نگران امنیت سایت تان نباشید علاوه بر پشتیبانی که از ووکامرس انجام میشود تیم قوی سئو سبز از سایت شما به صورت ۲۴ ساعته پشتیبانی فنی انجام میدهد.

مزایای طراحی سایت با وردپرس

 1. امکان نصب و استفاده‌ی کاملا رایگان
 2. وجود هزاران افزونه برای اضافه کردن امکانات جدید
 3. وجود هزاران قالب رایگان و تجاری برای تعیین به عنوان ظاهر سایت
 4. امکانات سئو خوب
 5. امکان ایجاد چندین سایت روی یک هسته( با استفاده از وردپرس شبکه )
 6. قابلیت توسعه‌ی زیاد برای افزودن امکانات جدید
 7. بزرگ بودن جامعه‌ی طراحان سایت و برنامه‌نویسان وردپرس
 8. به‌روزرسانی منظم برای افزوده شدن امکانات جدید و رفع مشکلات کاربردی و امنیتی
 9. وجود مستندات زیاد و خوب به زبان فارسی و انگلیسی برای بخش کاربری و بخش برنامه‌نویسی
 10. امکان طراحی سایت فروشگاه اینترنتی با نصب افزونه‌ی ووکامرس
 11. مدیریت و استفاده‌ی آسان
 12. نگهداری نسخه‌های قدیمی محتوا برای جلوگیری از خطاهای احتمالی
 13. دسترسی‌های مختلف برای نویسندگان سایت
 14. محیط مدیریت واکنش‌گرا برای استفاده روی موبایل
 15. وجود چندین افزونه برای طراحی سایت دوزبانه و چندزبانه
 16. وجود افزونه‌هایی برای ایجاد شبکه‌های اجتماعی و تالارهای گفتگو
 17. معایب طراحی سایت با وردپرس
 18. در معرض خطر بودن بیشتر به دلیل متن‌باز بودن و پرکاربرد بودن
 19. کاهش امنیت سیستم در هنگام استفاده از افزونه‌های متعدد
 20. سرعت کمتر سیستم به دلیل امکانات زیاد به ویژه هنگام نصب افزونه‌های متعدد
 21. دشوار بودن تنظیمات تخصصی برای رسیدن به حالت ایده‌آل از نظر سرعت و سئو
 22. احتمال بیشتر مواجه شدن با طراحان سایت مبتدی و تحویل گرفتن یک سایت با کیفیت پایین
 23. عدم پاسخگویی مناسب در حجم زیاد محتوا یا حجم زیاد بازدید
 24. عدم امکان طراحی سایت‌هایی با ویژگی‌های سفارشی زیاد
 

تماس با ما

توجه داشته باشید که امکانات فوق تنها بخشی از امکانات طراحی سایت توسط شرکت سئو سبز می باشد و برای دریافت امکانات کامل با همکاران ما در سئو سبز تماس بگیرید و علاوه بر دریافت امکانات، از مشاوره رایگان بهره مند شوید.
09128238263
موبایل:
02177166964
شماره تماس:
پربازدید ترین ها
سئو سبز،بهینه سازی سایت، سئو سایت، طراحی سایت
با ما تماس بگیرید
02177166964
09128238263

تمامی حقوق این وبسایت متعلق به شرکت سئو سبز میباشد