منو

مقالات

طراحی سایت فروشگاهی رایگان

فروشگاه های اینترنتی غالبا برای ارائه محصولات بصورت آنلاین به مشتریان طراحی می شوند و در پیاده سازی آنها اصولا موارد زیر لحاظ می شود. در شرکت طراحی سایت سئو سبز ما به این مهم در کنار شما جامه عمل می پوشانیم.
 1. ارائه محصولات دسته بندی شده
 2. ارائه دسته بندی محصولات
 3. امکان جستجو در محصولات
 4. صدور فاکتور خرید و اتصال به درگاه بانک
 • برای پیاده سازی یک فروشگاه اینترنتی ارزان، شما می توانید از ابزارهای رایگان بسیاری نظیر پلاگین رایگان ووکامرس Woocommerce در وردپرس و یا فروشگاه سازهای زیادی بهره ببرید.
 • شما نیاز دارید تا یک دامنه و هاست خریداری نمایید و سپس هسته اصلی وردپرس را روی آن نصب نمایید و همچنین آن را فارسی کنید و سپس پلاگین ووکامرس را روی آن نصب نمایید.
 • شما در این مسیر، نیاز به آموزش های زیادی نظیر کار با وردپرس و ابزارهای آن خواهید داشت. و همچنین نیاز دارید تا یک راهنمای ساده برای کار با ووکامرس داشته باشید.
 • در صورتیکه شغل شما چیزی دیگری غیر از طراح سایت است، به شما اکیدا توصیه می کنیم تا کار طراحی سایت خود را به شخص یا شرکتی بسپارید که شغل اصلی آنها، طراحی سایت و برنامه نویسی می باشد.

طراحی سایت فروشگاه ساز رایگان

برای انتخاب یک فروشگاه ساز رایگان شاید کار سخت و پیچیده ای باشد. اما شرکت سئو سبز در این مقاله می خواهد انتخاب شما را برای انتخاب یک نرم افزار مناسب طراحی سایت شما را آسان کند. کافی است که این سیستم ها بر روی فضای میزبانی خود پیاده سازی کنید.

انواع فروشگاه ساز رایگان

 1. PrestaShop یک سیستم فروشگاه ساز بسیار قوی است که با امکانات بسیار زیاد است. که به راحتی میتوانید بر روی فضای میزبانی خود بارگذاری کنید . زمانی که بارگذاری شد در بخش مدیریتی سیستم از امکانات و قابلیت های آن استفاده کنید. برخی از امکانات این سیستم می توان به موجودی کالا، سفارش و ارسال اشاره کرد حتی به درگاه بانک هم متصل می شود و مشتری به راحتی می تواند از فروشگاه خرید کند.
 2. Opencart یک سیستم فروشگاه ساز است که سبد خرید آنلاین رایگان و ظاهری زیبادارد. این سیستم در موتورهای جستجوگر بهینه سازی شده است که براحتی جستجو می شود و همچنین نکته مهم در مورد این سیستم این است که مشتریان بر روی محصولات می توانند نظرات خود را بنویسند.
 3. Magento یک سیستم فروشگاه ساز رایگان برای حرفه ای می باشد. قابلیت ها و امکانات هایی که این سیستم دارد می تواند تمام نیازها را مرتفع سازدو همچنین در موتورهای جستجوگر بهینه سازی شده است و صفحات بهینه در موتورهای جستجوگر می شود.
 4. Agoracart این فروشگاه بسیار محبوب است. در بخش مدیریتی یک بخش CSS دارد که می توان قالب فروشگاه را به راحتی تغییر داد. این سیستم دارای بخش تنظیمات نامحدود است که حتی می تواند مالیات و روش های پرداخت مختلفی را تنظیم نمود.
 5. Zencart سیستم فروشگاه ساز رایگان که بسیار کاربرپسند است که روی شرکا و فروشنده ها مانور می دهد. از روش های پرداختی بسیاری ساپورت می کند و حتی سیستم تخفیف و کوپن تخفیف هم دارد.
 6. Oscommerce یک سیستم فروشگاه ساز رایگان با قابلیت و امکانات بسیار زیاد است. این سیستم به راحتی بر فضای میزبانی نصب می شود. دارای بک آپ گیری بسیار راحت است و از واحدهای پولی مختلف پشتیبانی می کند.
 

تماس با ما

توجه داشته باشید که برای مشاوره رایگان می توانید با طراحی سایت  شرکت سئو سبز تماس حاصل نمایید.
09128238263
موبایل:
02177166964
شماره تماس:
پربازدید ترین ها
سئو سبز،بهینه سازی سایت، سئو سایت، طراحی سایت
با ما تماس بگیرید
02177166964
09128238263

تمامی حقوق این وبسایت متعلق به شرکت سئو سبز میباشد