منو

مقالات

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی ارزان

معرفی و تبلیغ و یا فروش کالاها و خدمات در اینترنت روشی مدرن برای پیشرفت در کسب و کار می باشد. برای انجام این کارها صاحبان مشاغل به طراحی فروشگاه اینترنتی حرفه ای نیاز دارند. گروه طراحی فروشگاه ساز سئو سبز با توجه به این نیاز خدمتی بسیار ارزشمند را به شما صاحبان کسب و کار با عنوان فروشگاه ساز حرفه ای تقدیم می کند.

طراحی فروشگاه اینترنتی ارزان

در این مقاله قصد داریم اصولی را که در طراحی سایت فروشگاه باید در نظر گرفته شود تا موفقیتی چشمگیر در این زمینه به ارمغان بیاورید را به اختصار بیان می کنیم.

طراحی سایت فروشگاهی ارزان

طراحی سایت فروشگاه هزینه های متفاوتی دارد . معیار برآورد هزینه های طراحی فروشگاه ساز حرفه ای تعداد نفرساعت نیروئی است که برای طراحی فروشگاه اینترنتی وقت میگذارند. به همین دلیل هر چه طراحی وب سایت فروشگاه اینترنتی پیشرفته تر و تخصصی ترو نیازمند اتصال به سامانه های مختلف باشد و همچنین دارای قابلیت های متفاوت مانند ارائه گزارشات ضروری به کاربر و مدیر فروشگاه باشد، مسلما به تعداد نفر ساعت بیشتری برای طراحی نیاز استبه همین دلایلی که ذکر شد قیمت طراحی فروشگاه اینترنتی بیشتر خواهد شد! گروه طراحی فروشگاه ساز سئو سبز در راستای کاهش هزینه ها اقدام به فروش سایت فروشگاهی آماده، می کند. شما با خرید سایت فروشگاهی آماده باعث صرفه جویی در وقت و هزینه ها در راه اندازی و مدیریت صحیح کسب و کار خود، می شوید.

ویژگی های برجسته طراحی فروشگاه اینترنتی حرفه ای

درطراحی فروشگاه اینترنتی حرفه ای این امکان را دارد که خدمات و کالاهای خود را به صورت منظم و دسته بندی شده در جداول و لیست های مناسب قرار داده و آن ها ارائه و عرضه فروش کنید. طراحی سایت فروشگاهی باید در دیدکاربران ساده و درعین حال بسیار زیبا و جذاب باشد.همچنین باید این امکان را داشته باشد که بازدید کنندگان و کاربران سایت بیشترین نوع از محصولات و تنوع زیادی از آنها را دیده و از نمای ظاهری سایت لذت ببرد. فروشگاه ساز گروه سئو سبز امکان خرید و فروش محصولات را به راحتی امکان پذیرکرده و در کمترین زمان ممکن عملیات خرید و پرداخت توسط مشتریان را میسر می کند.

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی برای چه کسانی مناسب است؟

برای همه کسانی که قصد فروش کالا یا ارائه خدماتی را دارند طراحی سایت فروشگاهی مناسب است زیراهمه کسب و کارهای بزرگ و کوچک می توانند از فروشگاه ساز حرفه ای گروه سئو سبز استفاده کرده و کار خود را توسعه دهند. شما هم می توانید مانند افراد زیادی که در ابتدا اقدام به طراحی سایت فروشگاهی کرده بوند و سپس با گسترش سایت فروشگاه و انبارهای خوداز بزرگترین فروشگاه های اینترنتی برخوردار شوید.

تفاوت میان طراحی فروشگاه اینترنتی حرفه ای با طراحی فروشگاه های دیگر

صفحه اصلی در طراحی سایت فروشگاهی به مانند ویترین مغازه لوکس فروشی می ماند که شامل کلکسیونی از بهترین محصولات و اجناس موجود در فروشگاه است که با دیدن این ویترین دیدی کلی از تمام محصولاتی که می توان در فروشگاه یافت را می دهد. از تفاوت های دیگر فروشگاه ساز حرفه ای گروه سئو سبز با سایر سایت ها، مدیریت کامل سایت فروشگاهی است. طراحی سایت فروشگاه به نحوی است که مدیریت فروشگاه اینترنتی می تواند به آسانی تغییرات را اعمال کند. این ویژگی باعث می شود شما بتوانید هر روز و یا حتی در روز چند بار تغییراتی در قیمت ها و موجودی و نوع کالا و غیره اعمال کنید.از امکانات دیگر فروشگاه ساز حرفه ای بروز کردن لحظه ای سایت فروشگاهی می باشد که آن را در سریع ترین زمان ممکن انجام می دهید.

قابلیت معرفی و مقایسه محصولات در طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

از دیگر قابلیت های جذابی که فروشگاه ساز حرفه ای سئو سبز دارا می باشد امکانات مختلفی است که بر حسب نیاز صاحب سایت در آن گنجانده می شود. این قابلیت امکان مقایسه کالاها و خدمات، نقد و بررسی، فروش های ویژه و تخفیف های ویژه مناسبت ها در طول سال و گارانتی و دریافت نظرات خریداران در مورد کالاها دارا می باشد که می تواند به جذب مشتریان بیشتر منجر شود.

ارائه آمارهای جامع و تفکیک شده برای مدیریت بهتر فروشگاه

فروشگاه ساز گروه سئو سبز برتری های دیگری نسبت به سایت های معمولی دارد. یکی از برجسته ترین برتری های فروشگاه ساز حرفه ای سئو سبز ارائه آمارهای جامع و تفکیک شده از بخش های مختلف فروشگاه می باشد.همچنین انجام کلیه محاسبات نظیر درآمد و فروش و کنترل موجودی انبارها در بازه های زمانی مختلف و با تحلیل کالاهای مورد علاقه ی خریداران یا ثبت سفارشات است که اطلاعات جامعی که قابلیت پیاده سازی بر روی جداول و نمودارها نیز دارند را جهت بهبود کسب و کار در اختیار مدیران فروشگاه قرار می دهد.

طراحی فروشگاه اینترنتی واکنش گرا ( رسپانسیو)

گروه طراحی سئو سبز با طراحی سایت فروشگاه اینترنتی واکنش گراسایت را کاملا با انواع گوشی ها و تبلت های هوشمند سازگار می کند. این را بدانید امروزه نزدیک به ۷۰ درصد اینترنت گردی ها از طریق گوشی های همراه هوشمند و تبلت ها صورت می پذیرد. پس طبیعی است که دارا بودن سایتی که با این وسایل هوشمند سازگار باشد یک مزیت بسیار بزرگ برای مدیران سایت ایجاد می کندتا هر شخصی در هر نقطه ای و با هر وسیله ی هوشمندی بتواند از فروشگاه دیدن و یا خرید کند. همچنین رعایت سازگاری فروشگاه با گوشی های هوشمند باعث بالا رفتن رتبه فروشگاه در موتور های جستجوگر نظیر گوگل و بینگدر نتیجه باعث ارتقای بازدیدها و افزایش فروش فروشگاه می گردد.

دریافت و نمایش نماد اعتماد الکترونیک در طراحی سایت فروشگاه

یکی از اصول اساسی که باعث می شود مدیران متقاضی طراحی فروشگاه اینترنتی و همچنین کاربران بابت آن نگران باشند جلب اعتماد در فضای مجازی است. مهمترین راهکار این موضوع دریافت نماد اعتماد الکترونیک است که یک نشان دیجیتالی بوده و از طرف وزارت صنعت و معدن به فروشگاه هایی اعطا می شود که اصول کلی مشخص شده توسط این وزارتخانه را رعایت کرده باشند. با توجه به اهمیت این نماد فروشگاه های طراحی شده توسط شرکت طراحی سئو سبز دارای نماد اعتماد الکترونیکی می باشند.

امنیت در بستر فروشگاه اینترنتی

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی به معنای تجارت الکترونیک می باشد. با گسترش اینترنت و دسترسی آسان به اینترنت، ورود به کسب وکارهایمدرن و توجه به اهمیت آن انکارناپذیر است. در فروشگاه ساز حرفه ای استفاده از درگاه های پرداخت اینترنتی و سیستم های رمزگذاری و تمامی موارد امنیتی در بستر طراحی سایت فروشگاه اینترنتی لحاظ می شود. استفاده از پروتکل های امنیتی در طراحی فروشگاه اینترنتی حرفه ای به منظور برقراری امنیت برای اطلاعات حساب کاربران در فروشگاه اینترنتی الزامی می باشد.

مزایای طراحی سایت فروشگاه اینترنتی و فروش اینترنتی

جستجو و یافتن محصولات ، کالا ها و خدمات مورد نیاز در زیمنه های مختلف از طریق اینترنت بسیار آسان و راحت تر می باشد. امروزه با توجه به ترافیک زیاد ، مشغله های فراوان شغلی و زندگی ، همچنین آسانی خرید اینترنتی ، متقاضیان و مشتریان به جای مراجعه حضوری به مکان های تجاری سعی می کنند محصول و خدمات مورد نیاز خود را از طریق اینترنت جستجو و خرید نمایند. در میان مزایای طراحی فروشگاه اینترنتی می توان به این نکته اشاره نمود که سایت فروشگاه اینترنتی شما یک ویترین 24 ساعته و بدون محدودیت زمانی می باشد. طراحی سایت فروشگاه اینترنتی برای صاحبان مشاغل و فروشندگان، از جمله حیاتی ترین مسائل در بازار امروز می باشد .
 1. حذف واسطه ها در بازار
 2. ارائه خدمات و محصولات به صورت 24 ساعته
 3. کاهش هزینه های بازاریابی
 4. کاهش هزینه های نیروی انسانی
 5. خرید آسان توسط کاربران بدون مراجعه حضوری
 6. گسترش ارائه خدمات و محصولات به خارج از شهر و استان
 7. عدم نیاز به مکان و انبار فیزیکی
 8. ارتباط بهتر با مشتریان
 9. پشتیبانی راحت تر و بهتر مشتریان
 10. فعالیت بدون محدوده جغرافیایی
 11. جذب کاربران و مشتریان جدید از طریق موتور های جستجو
 12. ارائه متن ، تصویر ، فیلم و انیمیشن در مورد محصول به کاربر
 13. فروش محصولات و خدمات به صورت 24 ساعته
 14. قابلیت مقایسه محصولات توسط کاربران
 15. و …

هدف از طراحی سایت فروشگاه اینترنتی چیست؟

هدف های مختلف و فراوانی می توان از طراحی سایت فروشگاه اینترنتی داشت اما مهم ترین هدف اکثریت متقاضیان طراحی سایت فروشگاه بازاریابی ، افزایش میزان فروش و همچنین فروش به سایر شهر ها می باشد. ممکن است شما هم خدماتی داشته باشید که تمایل داشته باشید و محصولات خود را در سایر شهر ها هم به فروش برسانید ، اولین چیزی که شاید به ذهنتان برسد افتتاج دفتر و مکان جدید در شهر دیگر می باشد که این مورد بسیار هزینه بردار می باشد ، ساده ترین و کم هزینه ترین روش جهت افزایش فروش به سایر شهر ها و استان ها طراحی سایت فروشگاه اینترنتی می باشد.

سایر هدف ها

 1. معرفی محصولات و خدمات
 2. فروش و ارائه خدمات به صورت اینترنتی
 3. معرفی و ارائه مشخصات دقیق محصولات
 4. برند سازی شرکت و کسب و کار خود
 5. تجارتی سود آور با کمترین هزینه
 6. راحتی کاربران در سفارش محصولات بدون مراجعه حضوری
 7. کاهش هزینه ها و نیروی انسانی
 8. در برخی موارد ممکن است تمامی این موارد هدف شما از طراحی وب سایت فروشگاه اینترنتی باشد.

طراحی فروشگاه اینترنتی به صورت رسپانسیو

با توجه به افزایش قابل توجه استفاده از تلفن های هوشمند و تبلت در زندگی روزمره ، لازم می باشد که طراحی وب سایت فروشگاه اینترنتی به نحوی انجام شود که در تمامی دستگاه ها با اندازه مختلف صفحه نمایش به صورت کاملا استاندارد نمایش داده شود که در اصلاح به آن رسپانسیو یا واکنش گرا می گویند. طراحی فروشگاه اینترنتی ارزان که توسط سئو سبز انجام می شود به صورت کاملا واکنش گرا می باشد که علاوه بر نمایش صحیح در تمامی صفحه نمایش ها به بهینه سازی فروشگاه اینترنتی شما در موتور های جستجو کمک می کند.

طراحی فروشگاه اینترنتی ارزان با رعایت اصول بهینه سازی و سئو

همچنین در طراحی فروشگاه اینترنتی ارزان ، طراحی سایت فروشگاه و بهینه سازی فروشگاه اینترنتی شما را به گونه ای انجام می دهیم تا در موتور جستگوگر گوگل رتبه مناسبی کسب کرده و بازدید کننده های بیشتری از فروشگاه شما دیدن نمایند.

طراحی فروشگاه اینترنتی ارزان توسط سئو سبز

چنانچه تعرفه های بالای طراحی وب سایت فروشگاه اینترنتی باعث شده تا شما نتوانید صاحب فروشگاه اینترنتی شوید ، طراحی فروشگاه اینترنتی ارزان را با کمترین هزینه برای شما انجام می دهیم. در طراحی سایت فروشگاه اینترنتی ، کلیه امکانات مورد نیاز یک فروشگاه اینترنتی را برای شما طراحی و پیاده سازی می نماییم تا شما بتوانید فروشگاه کامل و حرفه ای داشته باشید.

تماس با ما

توجه داشته باشید که امکانات فوق تنها بخشی از امکانات طراحی سایت توسط شرکت سئو سبز می باشد و برای دریافت امکانات کامل با همکاران ما در سئو سبز تماس بگیرید و علاوه بر دریافت امکانات، از مشاوره رایگان بهره مند شوید.
09128238263
موبایل:
02177166964
شماره تماس:
 
پربازدید ترین ها
سئو سبز،بهینه سازی سایت، سئو سایت، طراحی سایت
با ما تماس بگیرید
02177166964
09128238263

تمامی حقوق این وبسایت متعلق به شرکت سئو سبز میباشد