منو

مقالات

طراحی سایت همکاری در فروش

سیستم های همکاری در فروش به این صورت فعالیت می کنند که یک سایت اقدام به فروش محصولات دیگر سایت ها یا تولید کنندگان می کند. به این ترتیب در فروش با آنها همکاری می کند. یکی از دلایل رونق سیستم های همکاری در فروش تمرکز بر روی یک فعالیت است. شرکت هایی مانند علی اکسپرس با کمک سیستم همکاری در فروش درآمدی بالاتر از سرانه برخی کشورها دارند. سیستم های همکاری در فروش نیازمند برنامه نویسی، گرافیک، سئو، در حد حرفه ای و با حد و اندازه های یک سایت کشوری و یا حتی بین المللی میباشند. اگر گمان می کنید که سایت های همکاری در فروش سایت هایی بسیار ساده برای درآمد زایی هستند باید بدانید که مدیران این سایتها باید توانایی بازاریابی بالایی داشته باشند. اگر مشتریان در سیستم همکاری در فروش شما عضو شوند و نتوانند محصولات خود را به فروش برسانند. دیگر به سایت شما اعتماد نخواهند کرد. شرکت سئو سبز در قسمت طراحی سایت کنار شما دوستان عزیز می باشد.

نیازهای سیستم همکاری در فروش

سیستم های همکاری در فروش که بصورت عامیانه سایت های همکاری در فروش نیز گفته میشوند. برای موفقیت به چندین عامل نیاز دارند که در زیر مشاده می کنید.
 1. جذب مشتریان به سایت همکاری در فروش بدون کالا خریداری نخواهد بود. بدون خریدار کالایی برای فروش نیست. شکستن این حلقه نیاز به بازاریابی دارد. بازاریاب های حرفه ای برای شکستن این حلقه راه کارهایی متفاوتی انجام میدهند. عرضه کالاهای برند درجه یک در سایت بدون اخذ درصد از صاحبان برند یکی از بهترین این روش ها است که بارها توسط سایت های ایرانی امتحان شده است و موفقیت آن ثابت شده است. روش دیگر ایجاد یک دوره زمانی فروش بدون کارمزد برای کلیه کاربران است. مثال سه ماه اول بدون کارمزد، محصولات تمام مشتریان سایت را عرضه کنید. تجربه نشان داده است که این شیوه در ایران با فرهنگ عمومی مردم سازگار نیست و اغلب افراد حرفه ای بعد از سه ماه رایگان دیگر سفارش فروش خود را با این سایت ها تمدید نمی کنند و عملا این سایت ها به محل عرضه کالاهایی با مشتریان معدود تبدیل میشود. راهکارهایی بازاریابی برای اجتناب از این مشکل فراوانند اما امکان بررسی آنها در این مقاله ممکن نیست. میتوانید با کارشناسان بازاریابی شرکت سئو سبز بصورت رایگان جلسات مشاوره ای برای رفع این مشکل داشته باشید.
 2. سئو و بازاریابی محصولات سایت همکاری در فروش طراحی یک سیستم همکاری در فروش بدون سئو قوی و بازاریابی شبکه ای بی معنی است. سیستم همکاری در فروش بر روی چرخ های بازاریابی و سئو حرکت می کند و تهیه یک سیستم همکاری در فروش بدون توجه به سئو و بازاریابی مانند خریدن یک خودرو بدون چرخ است. سئو سایت همکاری در فروش باید برای تمام مشتریان سایت انجام شود. این امر باعث شده است که بسیاری از سایت های همکاری در فروش یک محصول خاص مانند پوشاک را برای عرضه انتخاب کنند. زیرا سئو کردن محصولات با دامنه گسترده نیاز به یک تیم حرفه ای تمام وقت دارد. نمونه موفق سئو محصولات متنوع در سایت های همکاری در فروش در ایران سایت دیجی کالا است که در بسیاری از کالاها از شرکت تولید کنند آن کالا سئو بالاتری دارد. بازاریابی در سایت های همکاری در فروش نیز بسیار حائز اهمیت است. بسیاری گمان می کنند که میتوان یک سایت همکاری در فروش ایجاد کرد و دست روی دست گذاشت و درآمد کسب کرد. سایتی که خودش کار کند وجود ندارد. شما باید انواع بازاریابی، از بازاریابی در شبکه ههای اجتماعی، بازاریابی ایمیلی، بازاریابی در سایت های همکار و... را برای تمام مشتریان انجام دهید. همانطور که مشاهده می کنید. حجم کار در سایت های همکاری در فروش بسیار بالاست.
 3. مدیریت کلیه محصولات در سایت همکاری در فروش هیچ درآمد بالایی ساده به دست نمی آید. شرکت هایی که در سایت های همکاری در فروش سرمایه گذاری می کنند. انتضار دارد که بتوانند کالا و خدمات خود را در سایت براحتی عرضه کنند. شرکت هایی که سایت هایی همکاری در فروش موفق را اداره می کنند چنان سایت های خود را مدیریت می کنند. که مشتریانشان خود را از داشتن سایت مستقل بی نیاز می بینند. یک سیستم همکاری در فروش حرفه ای از هر صنفی چندین و چند مشتری دارد. برای مدیریت این مشتری ها راه کارهای متفاوتی وجود دارد. ولی یکی از بهترین شیوه هایی که در ایران بارها اجرا شده و صحت عملکرد آن به اثبات رسیده است. ایجاد پله های هزینه ای برای جایگاه در سایت است. تجربه نشان میدهد که در سایت های همکاری در فروش بعد از رسیدن به مرحله ای که مشتریان سایت واقعا بتوانند محصولات خود را از طریق سایت عرضه کنند. بر سر نحوه نمایش تبلیغات کالا در سایت اختلافاتی ایجاد میشود. برای جلوگیری از این مشکل میتوان برای جایگاه های مختلف سایت هزینه های پله ای تعریف کرد. به این ترتیب مشتریان میدانند که با هزینه ای که ماهیانه پرداخت می کنند، چه جایگاهی را بدست می آورند. سعی کنید از مشتریان خود اجازه انتشار تعداد معاملات انجام شده آنها را اخذ کنید. این اعداد در ترغیب افراد به پرداخت هزینه بیشتر برای کسب جایگاه بهتر موثر است.
 4. محاسبه دقیق میزان سهم هر مشتری اگر شما سهم فروش مشتریان را کم حساب کنید متهم به کلاه برداری میشود. اگر سهم فروش را بیشتر حساب کنید متهم به تازه کار بودن میشود. بنابراین برای طراحی سایت همکاری در فروش مطمئن شوید، که سایت در قسمت برنامه نویسی حسابداری میزان سهم فروش، بدرستی طراحی شده است. برنامه نویسی حسابداری تحت وب با اینکه به نظر ساده می آید، ولی نیاز به دقت عمل بالایی دارد. یک سیستم حسابداری تحت وب را نمیتوان به یک شرکت تازه کار و یا بدون سابقه برنامه نویسی سپرد. شرکت هایی که نمونه های موفق طراحی سایت همکاری در فروش داشته باشند. بهترین گزینه برای طراحی این سایت ها میباشند. زیرا آنها قبلا تمام دغدغه های طراحی یک سایت همکاری در فروش را با موفقیت حل کرده اند.

مزایای سایت های همکاری در فروش

چرا باید برای طراحی سیستم همکاری در فروش سرمایه گذاری کرد؟ پاسخ کوتاه به این سئوال قیمت کمتر،زمان کمتر،میزان فعالیت کمتر،سود بالاتر است. این بدان معنا است که سیستم همکاری در فروش نیازمند هزینه کمتری است و در عوض سود بالاتری دارد. یک مثال از دنیای خارج از وب: یک شیرینی فروشی را در نظر بگیرید که شیرینی خود را از یک قنادی دیگر تهیه می کند، طبق توافق بین این دو شرینی فروشی قیمت خرید طوری تنظیم شده است، که بتوان شیرینی ها را به قیمت مصوب اتحادیه عرضه کرد. شرینی فروشی که محصولات خود را آماده می خرد. نیازی به پرداخت اجاره بابت یک آشپزخانه ندارد. هزینه خرید وسایل آشپزخانه را هم پرداخت نمی کند. هزینه کارگران آشپزخانه هم در کار نخواهد بود. همه اینها را با هزینه مصرفی یک آشپزخانه مانند آب و برق و گاز محاسبه کنید. با توجه به هزینه پرداختی، این شرینی فروشی بسادگی میتواند، با یک بازاریابی اصولی سود خود را از تولید کنند شیرینی ها بالاتر ببرد. در کسب و کارهای اینترنتی نیز دقیقا چنین است. سایت ها هزینه های بالایی دارند و اگر یک سایت بتواند با هزینه کمتر امکان فروش کلا را برای دیگران فراهم کند براحتی میتواند سود کلانی کسب کند و مشتریانش نیز سود بالایی خواهند برد.

فروش رابطه ای و سیستم همکاری در فروش

Affiliate marketing یا فروش رابطه ای سیستمی است که طی آن یک خرده فروش تبلیغات محصول خود را به یک برند میدهد و به این ترتیب فروش خود را افزایش میدهد. در Affiliate marketing امروزه اتفاقاتی می افتد که تعریف ما را مخدوش می کند. مثلا شرکت هایی اقدام به خرید چندین برند می کنند و آنها را با همان نام قبلی به فروش میرسانند تا با استفاده از نام برند ها فروش خود را افزایش دهند. مثلا برندهای معرفی مانند پلیس، ریبن همگی توسط یک شرکت تولید میشوند. شاید بتوان نام دیگری به این شیوه بازاریابی داد. اگر بخواهیم تعریف بازاریابی واسطه را بپذیریم تفاوت های آن با سیستم های همکاری در فروش چیست؟ در سیستم بازاریابی واسطه ای معمولا واسطه ها برند معتبرتری از سایت های مشتریان هستند. ولی در سیستم همکاری در فروش چنین نیست گاهی شرکت های همکار از سایت عرضه کنند محصول بسیار قدرتمندتر هستند ولی توان بازاریابی آنها کمتر است. مثلا شرکت بین المللی ال جی از سایت دیجی کالا برای عرضه محصولاتش استفاده می کند. قطعا همه ما قبول داریم ال جی بسیار بزرگتر از سایت دیجی کالا است ولی ال جی برای رقابت با سامسونگ در ایران نیاز به یک سایت با مخاطب وفادار بالادارد امکانی که سایت دیجی کالا دارد به این ترتیب این دو شرکت با یک دیگر همکاری می کنند.

ویژگی های منحصر به فرد طراحی سایت سیستم همکاری ( مشارکت ) در فروش شرکت سئو سبز

 1. امکان تعریف کلاس تبلیغاتی سایز بنر ( به عنوان مثال : 60 * 468 ) به همراه نام و اندازه
 2. امکان اضافه نمودن 3 متن و لینک تبلیغاتی مجزا برای نمایش در زیر بنر ها ( به صورت یکتا برای هر کلاس تبلیغاتی
 3. بارگزاری (Upload) بنر برای هر محصول به صورت Upload روی سرور و یا دادن لینک آدرس بنر از سایتهای دیگر
 4. امکان اختصاص بیشمار بنر در یک کلاس تبلیغاتی خاص برای یک محصول
 5. امکان انتخاب کلاس تبلیغاتی و دسته بندی محصولات ( چندین دسته بندی به صورت همزمان ) و نمایش بنر محصولات تصادفی همراه با تعیین تعداد بنر و حالت نمایش افقی و یا عمودی
 6. امکان انتخاب کد نمایش بنر یک محصول ( برای کلیه کلاس های تبلیغاتی و یا یک کلاس خاص )
 7. امکان تعریف عنوان لینک تبلیغاتی برای هر یک از محصولات ( مجزا از نام محصول ) - ( اگر عنوان لینک تعیین نشود سیستم به صورت پیش فرض نام محصول را به عنوان عنوان لینک در نظر می گیرد )
 8. امکان تعریف و ویرایش همزمان عناوین لینک های تبلیغاتی برای یک دسته بندی خاض محصولات ( تنها با یک کلیک - Edit in Place )
 9. امکان دریافت کد لینک باکس با قابلیت انتخاب طول (Width) ، ارتفاع (Height) ، تعداد لینک قابل نمایش ، تعیین تصویر قبل از عنوان لینک (Icon) ، رنگ نوشته ، رنگ هنگام قرار گرفتن ماوس (MouseOver) ، رنگ پشت زمینه (BackGround) ، امکان مرتب سازی نحوه نمایش ( پر بازدیدترین ، آخرین محصولات ، پر فروش ترین ، نمایش تصادفی ) و دسته بندی محصولات ( چندین دسته بندی به صورت همزمان )
 10. امکان تغییر نحوه دسته بندی محصولات ، نحوه نمایش و مرتب سازی ( پر بازدیدترین ، آخرین محصولات ، پر فروش ترین ، نمایش تصادفی ) و صفحه بندی محصولات
 11. امکان انتخاب کد لینک باکس یک محصول
 12. انتخاب دریافت کد و یا حالت پیش نمایش ( نسخه نمایشی از کد لینک باکس ساده انتخاب شده توسط کاربر )
 13. لینک باکس پیشرفته شامل تصویر محصول ، نام محصول ، توضیح کوتاه ، قیمت ، دکمه نمایش توضیحات و دکمه خرید محصول
 14. امکان معرفی کد چند محصول ( بدون محدودیت ) برای نمایش لینک باکس پیشرفته برای آن محصولات
 15. امکان دریافت کد لینک باکس پیشرفته با قابلیت انتخاب طول (Width) ، ارتفاع (Height) ، تعداد لینک قابل نمایش ، رنگ پشت زمینه عنوان ها ، رنگ نوشته ، رنگ هنگام قرار گرفتن ماوس (MouseOver) ، رنگ پشت زمینه (BackGround) ، امکان مرتب سازی نحوه نمایش ( پر بازدیدترین ، آخرین محصولات ، پر فروش ترین ، نمایش تصادفی ) ، دسته بندی محصولات ( چندین دسته بندی به صورت همزمان ) ، آدرس تصویر دکمه خرید و آدرس تصویر دکمه توضیحات
 16. امکان تغییر نحوه دسته بندی محصولات در هنگام نمایش لینک باکس پیشرفته
 17. امکان تعریف عنوان لینک تبلیغاتی برای هر یک از محصولات ( مجزا از نام محصول ) - ( اگر عنوان لینک تعیین نشود سیستم به صورت پیش فرض نام محصول را به عنوان عنوان لینک در نظر می گیرد ) و متن تبلیغ متنی
 18. امکان تعریف و ویرایش همزمان عناوین تبلیغات متنی ، متون تبلیغات متنی برای یک دسته بندی خاض محصولات ( تنها با یک کلیک - Edit in Place )
 19. امکان معرفی کد چند محصول ( بدون محدودیت ) برای نمایش باکس تبلیغات متنی برای آن محصولات
 20. امکان دریافت کد تبلیغات متنی با قابلیت انتخاب طول (Width) ، ارتفاع (Height) ، تعداد باکش تبلیغات متنی قابل نمایش ، رنگ کادر دور هر باکس ، رنگ پشت زمینه عنوان ها ، رنگ نوشته ، رنگ هنگام قرار گرفتن ماوس (MouseOver) ، رنگ پشت زمینه (BackGround) ، امکان مرتب سازی نحوه نمایش ( پر بازدیدترین ، آخرین محصولات ، پر فروش ترین ، نمایش تصادفی ) و دسته بندی محصولات ( چندین دسته بندی به صورت همزمان )
 21. انتخاب دریافت کد و یا حالت پیش نمایش ( نسخه نمایشی از باکس تبلیغات متنی انتخاب شده توسط کاربر )
 22. شامل نمای نمایش محصولات یک فروشگاه همراه با تصویر محصول ، دکمه توضیحات و دکمه خرید
 23. قابلیت تنظیمات و همسو سازی گرافیکی فروشگاه مجزای با ظاهر گرافیکی سایت شما و یا صفحات مستقل
 24. امکان دریافت کد فروشگاه مجازی با قابلیت انتخاب طول بلوک فروشگاه مجازی (Width) ، ارتفاع بلوک فروشگاه مجازی (Height) ، تعداد سطر و ستون نمایش محصولات ، رنگ کادر دور هر باکس ، رنگ پشت زمینه عنوان ها ، رنگ نوشته ، رنگ هنگام قرار گرفتن ماوس (MouseOver) ، رنگ پشت زمینه (BackGround) ، امکان مرتب سازی نحوه نمایش ( پر بازدیدترین ، آخرین محصولات ، پر فروش ترین ، نمایش تصادفی ) و دسته بندی محصولات ( چندین دسته بندی به صورت همزمان )
 25. انتخاب دریافت کد و یا حالت پیش نمایش ( نسخه نمایشی از بلوک فروشگاه مجازی انتخاب شده توسط کاربر )
 26. خروجی RSS محصولات با انتخاب دسته بندی برای استفاده در سیستم های RSS Reader ( آر اس اس خوان ) مفید برای استفاده برنامه نویسان و وبلاگ ها RSS شامل نام محصول ، توضیح کوتاه ، تاریخ و ساعت ایجاد
 27. امکان مرتب سازی نحوه نمایش ( پر بازدیدترین ، آخرین محصولات ، پر فروش ترین ، نمایش تصادفی ) و دسته بندی محصولات ( چندین دسته بندی به صورت همزمان )
 28. امکان تعیین درصد مجزا ( پورسانت فروش ) برای هر محصول
 29. امکان تعیین درصد هر بازاریاب برای هر محصول ( ایجاد تمایز میان بازاریابان و حس رقابت و در نتیجه فروش بیشتر )
 30. تعیین درصد مجزا برای هر دسته بندی محصولات برای سود زیر مجموعه بازاریاب
 31. تعیین هزینه کسر شده از بازاریاب به هنگام برگشت کالا ( هزینه برگشتی )
 32. ثبت سفارش در خود فروشگاه به صورت مستقیم
 33. تعیین زمان اعتبار معرفی خریدار توسط بازریاب به فروشگاه بعد از هر ورود ( مثال : تا 15 دقیقه اگر سفارشی ثبت شود به نام بازاریاب ثبت می شود )
 34. نمایش لیست سفارشات ثبت شده به صورت آنی ( Online ) در پنل بازریاب به همراه کد رهگیری 14 رقمی ، نام محصول ، تعداد ، قیمت واحد ، درصد سهم بازاریاب ، تاریخ ثبت
 35. امکان مشاهده فاکتور کامل خرید و مشخصات کامل خریدار با کلیک برروی کد 14 رقمی رهگیری سفارش ( برای رفع ابهام بازاریاب )
 36. امکان جستجو میان سفارشات ثبت شده با پارامتر های : کد محصول ( جستجو برای یک محصول خاص ) ، جستجو بر اساس بازه زمان ( سفارشات ثبت شده از تاریخ مشخص تا حال و یا بازه زمانی ) ، جستجو بر اساس وضعیت سفارش ( معلق ، آماده به ارسال ، ارسال شده ، توزیع شده ، وصول شده ، برگشتی ، انصرافی )
 37. واریز سهم بازیاب به حساب مجزای او در سیستم در حالت سفارشات توزیع شده و یا ارسال شده و کسر هزینه برگشتی در هنگام برگشت سفارش
 38. تعیین وضعیت سفارشات به صورت اتوماتیک توسط سیستم از پنل پستی ، وضعیت سفارش : ( معلق ، آماده به ارسال ، ارسال شده ، توزیع شده ، وصول شده ، برگشتی ، انصرافی )
 39. امکان تعیین وضعیت سفارشات توسط مدیر سیستم به صورت دستی با دارا بودن کد سفارش
 40. امکان جستجو میان سفارشات تعیین وضعیت شده با پارامتر های : کد محصول ( جستجو برای یک محصول خاص ) ، جستجو بر اساس بازه زمان ( سفارشات ثبت شده از تاریخ مشخص تا حال و یا بازه زمانی ) ، جستجو بر اساس وضعیت سفارش ( معلق ، آماده به ارسال ، ارسال شده ، توزیع شده ، وصول شده ، برگشتی ، انصرافی )
 41. نمایش لیست سفارشات ثبت شده برای و تعیین وضعیت شده برای مدیر سیستم به همراه کد رهگیری 14 رقمی ، نام محصول ، تعداد ، قیمت واحد ، درصد سهم بازاریاب ، تاریخ ثبت ، نام کاربر (لینک به مشخصات کامل کاربر ) و جستجوی پیشرفته با پارامتر های : کد محصول ( جستجو برای یک محصول خاص ) ، جستجو بر اساس بازه زمان ( سفارشات ثبت شده از تاریخ مشخص تا حال و یا بازه زمانی ) ، جستجو بر اساس وضعیت سفارش ( معلق ، آماده به ارسال ، ارسال شده ، توزیع شده ، وصول شده ، برگشتی ، انصرافی ) و نام کاربری
 42. واریز سهم بازیاب به حساب حقیقی وی و ثبت در مدیریت با وارد کردن عنوان ، مبلغ و توضیحات ( وارد کردن تصویر فیش واریزی )
 43. امکان مشاهده لیست فیش های واریزی برای بازریاب و مدیر ، جستجو بر اساس بازه زمان ( سفارشات ثبت شده از تاریخ مشخص تا حال و یا بازه زمانی ) و کف و یا سقف مبلغ تراکنش
 44. امکان مشاهده درآمد بازاریاب ( واریز به حساب و کسر از حساب ) در یک صفحه همراه با جمع کل
 45. نمایش لیست سفارشات باری بازاریاب و مدیر به صورت نمودار فلش همراه با جستجو بر اساس بازه زمان ( سفارشات ثبت شده از تاریخ مشخص تا حال و یا بازه زمانی ) - ( وضعیت سفارش شامل شفارشات منجر به واریز (توزیع شده و وصول شده ) ، سفارشات منجر به کسر از حساب(برگشتی ) و غیره )
 46. امکان مشاهده درآمد حاصل از زیر مجموعه ها
 47. امکان تعیین درصد سهم زیر مجوعه ( پورسانت فروش ) به هر بازاریاب برای هر دسته بندی
 48. نمایش لیست زیر مجموعه ها
 49. نمایش لینک ثبت نام بازاریاب
 50. نمایش درآمد حاصل از زیر مجوعه ها همراه با جستجو بر اساس بازه زمان ( سفارشات ثبت شده از تاریخ مشخص تا حال و یا بازه زمانی )
 51. ثبت نام از کاربران و دریافت اطلاعات کامل همراه با کد امنیتی ( جلوگیری از ثبت نام روبات ها )
 52. امکان فعال و غیر فعال سازی کاربران
 53. امکان ویرایش مشخصات کامل کاربران و توضیحات مدیر راجع به کاربر ( پیشینه کاربر )
 54. امکان مشاهده کل عملکرد (فروش) یک کاربر و لیست سفارشات وی
 55. امکان نمایش لیست کاربران بر اساس موجودی در پنل مدیریت
 56. ارسال ایمیل به کاربر در زمان ثبت نام ، فعال و یا غیر فعال سازی و واریز پورسانت
 57. سیستم اخبار ( عنوان خبر ، تصویر و توضیح) با قابلیت نمایش برای عموم و یا تنها اعضای سایت
 58. سیستم آموزش با امکان قرار دادن متن آموزش برای هر صفحه از پنل کاربران و نمایش با افکت ( استفاده از پیشرفته ترین ادیتور متنی )
 59. مدیریت صفحات و پیام ها و اخطار های سیستم با قابلیت تغییر کلیه متون استفاده شده در سیستم ( متن های اصلی و مهم )
 60. امکان ایجاد صفحه جدید اطلاع رسانی ( استفاده از پیشرفته ترین ادیتور متنی )
 61. سیستم پیام میان مدیر و کاربران به صورت پیام عمومی و قابلیت نمایش در پنل کلیه کاربران
 62. سیستم پیام میان مدیر و کاربران به صورت پیام خصوصی و قابلیت نمایش در پنل کاربر تعیین شده توسط مدیر سیستم
 63. امکان ارسال پیام توسط کاربر به مدیر سیستم
 64. استفاده از نمودار فلش برای جذابیت بیشتر سیستم
 65. قالب گرافیکی Div وCSS برای سهولت در پذیرش قالبهای جدید و بالا بردن سرعت سایت
 66. امکان تغییر کلیه تصاویر موجود در سیستم و قالب گرافیکی از طریق پنل مدیریت
 67. امکان ایجاد مدیر جدید با سطح دسترسی
 68. قابلیت اتصال به سامانه پیامک
 69. قابلیت اتصال به سایر سیستم های پستی ( در حال حاضر به صورت پیش فرض سیستم ایران مارکت سنتر )
 70. نمایش محصولات پرفروش هر روز در پنل کاربران ( قابلیت دریافت کد تبلیغاتی )
 71. نمایش محصولات جدید در پنل کاربران ( قابلیت دریافت کد تبلیغاتی )
 

تماس با ما

توجه داشته باشید که امکانات فوق تنها بخشی از امکانات طراحی سایت توسط شرکت سئو سبز می باشد و برای دریافت امکانات کامل با همکاران ما در سئو سبز تماس بگیرید و علاوه بر دریافت امکانات، از مشاوره رایگان بهره مند شوید.
09128238263
موبایل:
02177166964
شماره تماس:
پربازدید ترین ها
سئو سبز،بهینه سازی سایت، سئو سایت، طراحی سایت
با ما تماس بگیرید
02177166964
09128238263

تمامی حقوق این وبسایت متعلق به شرکت سئو سبز میباشد