منو

مقالات

طراحی سایت چت روم

طراحی سایت چت روم به منظور میسر نمودن امکان چت برای اعضا طراحی می گردد. در واقع در طراحی سایت چت روم هدف را ایجاد فضایی برای چت و گفتگوی افراد قرار می دهیم. شرکت طراحی سایت سئو سبز در تمام زمینه های طراحی سایت و سئو سایت و بهینه سازی سایت همراه شما عزیزان می باشد.

طراحی وب سایت چت روم

طراحی وب سایت چت روم این امکان را می دهد که کاربران پس از عضویت در سایت بتوانند با یکدیگر چت و گفتگو نمایند. گفتگو و چت آنلاین قابلیتی است که موجب گسترش ارتباط میان افراد می گردد. ارتباط های اینترنتی و چت های آنلاین موجب می شود که افراد به راحتی با یکدیگر به تعامل و ارتباط بپردازند.

طراحی سایت چت روم چه قابلیت هایی دارد؟

در طراحی سایت چت روم امکان عضویت گرفتن کاربران موجود می باشد. افراد به راحتی می توانند در طراحی سایت چت روم عضو شوند و پس از عضویت با دیگر کاربرانی که در این چت روم عضو هستن به تعامل بپردازند. هرچه تعداد کاربران و اعضای چت روم بیشتر باشد در واقع افراد بیشتری می توانند با هم به گفتگو و تعامل بپردازند.

طراحی سایت چت روم چه درآمدزایی خواهد داشت؟

طراحی سایت چت روم به واسط امکان چتی که در سایت قرار داده است توجه و نظر کاربران بسیاری را به خود جلب می نماید. از این رو می تواند ترافیک بالایی از کاربران را به سمت خود جلب نماید. وجود ترافیک کاربران امکان گرفتن تبلیغات را برای شما فراهم می آورد. در واقع شما می توانید بنرهای تبلیغاتی بسیاری را بگیرید و از طراحی سایت چت روم خود درآمد زایی داشته باشید. با نکات سئو چت روم، رنک خود را افزایش دهید. همچنین بهینه سازی چت روم نیازمند استراتژی های سئو است که برای افزایش رتبه صفحه، افزایش دید و موفقیت است. موتور های جستجو از الگوریتم های اختصاصی برای رتبه بندی و قابلیت دید همه چیز در اینترنت استفاده می کنند. فاکتور های مهم شامل:
 • برنامه نویسی و طراحی سایت صحیح جهت ایجاد سهولت در ایندکس و کراول موتور جستجو
 • بک لینک های سایت. یک لینک از سایت معتبر مانند سایت خبری معروف تاثیر زیادی نسبت به یک لینک از وبلاگ دوست شما دارد.
 • کیفیت محتوای چت روم
 • عنوان، متاتگ ها و دسته بندی های صحیح. استفاده از عناوین یکسان در تگ عنوان، URL، متن جایگزین تصاویر و محتوا.

بهینه سازی چت روم و افزایش ترافیک

کلید ایجاد رتبه بالا نیازمند محتوا، ترافیک و محبوبیت است. تمام این موارد مهم باید فاکتور های شما در بهینه سازی چت روم و افزایش ترافیک باشند.
 1. ایجاد فروم باز • انجمن هایی که نیازمند ثبت نام قبل از مشاهده محتوا هستند، از نقطه نظر سئو و بهینه سازی چت روم، چالش برانگیزند. چرا که اینکار یک راه افزایش عضویت است اما ممکن است موجب افزایش نرخ افت شود. • انجمن های باز، عضویت کمتری دارند اما محتوایشان قابل جستجو است. در عین حال خطر افزایش spamming نیز وجود دارد. اما بطور کلی نرخ مشارکت بیشتر موجب افزایش رنک می شود. • یکی از جنبه های فروم باز spam است. اما می توانید بطور خودکار تمام لینک های خروجی را no follow کنید.
 2. استفاده ازکد های بدون اشکال و صحیح • سنگین بودن انجمن و بارگذاری کند موجب تنزل رتبه می شود. سفارشی کردن یا برخی نرم افزار ها در حل این مشکل می توانند به شما کمک کنند.
 3. لینک و ترویج چت روم • سئو یک راه حل کوتاه مدت نیست، بلکه یک استراتژی بلند مدت است. رسیدن به نتیجه و انجام هر یک از موارد فوق، یک صعود یکشبه به صفحه اول گوگل نیستند. ترویج و لینک دادن و گرفتن از انجمن بسیار مفید است. • مشارکت در انجمن و تبادل لینک با سایت های دوستانه که در رقابت مستقیم نیستند. • تبلیغ و لینک به انجمن از رسانه های اجتماعی و مکاتبات ایمیلی مانند خبرنامه ها یا امضای ایمیل.

محتوا در بهینه سازی چت روم

شعبده بازی و فریبکاری، چت روم شما را به جایی نمی رساند. وظیفه شما ایجاد یک جامعه و محتوای تازه برای تعامل است. به یاد داشته باشید که محتوا در بهینه سازی چت روم بهمراه Community پادشاه هستند. موتور های جستجو عاشق سایت های پویا با محتوای متنوع هستند. همچنین ایجاد محتوای منحصربفرد با ایجاد تعامل بیشتر، تاثیر قابل توجهی در بهینه سازی چت روم شما دارد. اگر چت روم شما در هدف خود ثابت قدم و درست باشد و جامعه آن را دوست بدارد، موتور های جستجو نیز آن را دوست خواهند داشت.

طراحی سایت چت

طراحی سایت چت ، گفتگو و گپ در میان انسان ها سابقه دیرینه ای دارد و همیشه دارای جذابیت خاصی برای آن ها بوده است . با پیشرفت تکنولوژی و پا در میان گذاشتن موبایل ها ، تبلت ها و کامپیوتر ها امروزه گفتگو کردن با استفاده از اینترنت و نرم افزار های مخصوص چت و گفتگو صورت می گیرد .
 • کسب درآمد از طریق سایت چت می تواند بسیار پردرآمد و در عین حال ساده و آسان باشد ، عمده ترین نوع کسب درآمد صاحبین سایت های چت دریافت تبلیغات است .
 • طراحی سایت چت باید با در نظر گرفتن توامی جوانب و نیاز ها انجام شود تا بتوان نظر کاربران را جلب کند ، در صورتی که سایت چت دارای برتری هایی نسبت به دیگر سایت های چت باشد می تواند دلیل انتخاب توسط کاربران باشد .
 • سرعت سایت چت باید در بالاترین حد ممکن باشد ، تا کاربران هنگام چت و گفتگو با سرعت بالا اقدام به جت کنند و در صورتی که سرعت سایت چت پایین باشد باعث عدم انتخاب توسط کاربران خواهد شد .

طراحی وب سایت چت

سایت های چت دارای تعداد بازدیدکنندگان بسیار بالایی هستند که این افراد شامل گروه های سنی مختلفی است و به طور معمول گروه سنی نوجوانان دارای شمار زیادتری است ، که این موضوع باعث شده است تا بسیاری از کسب و کار های مرتبط با قشر نوجوان سایت های چت و گفتگو را جهت انجام امور تبلیغاتی انتخاب کنند.

امکانات طراحی سایت چت

 1. ارسال پیام توسط کاربران
 2. وجود کاراکتر های متعدد عمومی و اختصاصی
 3. افزودن کارکتر توسط مدیر سایت
 4. امتیاز دهی و لایک کاربران
 5. فیلتر کردن کلمات
 6. ارسال متن ، کاراکتر ، عکس ، موزیک و ویدئو
 7. گزارش تخلف کاربران
 8. نمایش وضعیت افراد
 9. نمایش افراد آنلاین
 10. ایجاد گروه های چت
 11. تغییر پیام های سیستمی
 12. محیط چت روم زیبا و شکیل
 13. مشاهده آمار و گزارش ها
 14. مدیریت فایل ها
 15. تعریف مدیران متعدد با تعیین سطح دسترسی
 16. مسدود سازی زمانی و دائمی کاربران
 17. و امکانات متعدد مرتبط با چت روم
 • گرافیک سایت های چت و گفتگو از اهمییت بالایی برخوردار است ، طراحی گرافیک موفق سایت های چت می تواند تاثییر فراوانی بر مخاطبین داشته باشد . طراحی گرافیک وب سایت چت باید با در نظر گرفتن موضوع سایت و همچنین در نظر گرفتن سلایق مختلف طراحی شود .
 • باتوجه به تعداد زیاد سایت های چت قرار گرفتن سایت چت در صفحه نخست گوگل نیز می توان از اهمیت بسیار زیادی برخوردار باشد و لازمه این جایگاه ، سئو و بهینه سازی سایت چت به بهترین حالت ممکن است ، سئو و بهینه سازی سایت چت باید بر اساس کلمات کلیدی مرتبط با سایت چت توسط طراحان وب صورت گیرد .
 • از جمله امکان های اصلی سایت های چت ریسپانسیو بودن این سایت ها است ، بی شک شانس انتخاب سایت چت توسط کاربران موبایل با سایت های ریسپانسیو و واکنشگرا است . چرا که نمایش بهتر و زیباتری را در موبایل و تبلت از خود نشان می دهند .
 • امنیت سایت های چت باید بسیار بالا باشد تا در مقابل نفوذ و حمله های متعدد مقاوم باشد و همچنین بر اساس آخرین متد های روز دنیا طراحی شده باشد.
 • استفاده از سیستم های آماده چت به دلیل تکراری بودن سایت و امکانات آن باعث عدم موفقیت سایت می شود ، همچنین دارای امنیت نسبتا کمی هستند .
شرکت طراحی وب سایت سئو سبز طراحی سایت چت را با در نظر گرفتن تمامی جوانب و با بررسی های متعدد توسط طراحان با تجربه انجام می دهد. هم اکنون با ما تماس حاصل نمایید.

تماس با ما

توجه داشته باشید که امکانات فوق تنها بخشی از امکانات طراحی سایت توسط شرکت سئو سبز می باشد و برای دریافت امکانات کامل با همکاران ما در سئو سبز تماس بگیرید و علاوه بر دریافت امکانات، از مشاوره رایگان بهره مند شوید.
09128238263
موبایل:
02177166964
شماره تماس:
پربازدید ترین ها
سئو سبز،بهینه سازی سایت، سئو سایت، طراحی سایت
با ما تماس بگیرید
02177166964
09128238263

تمامی حقوق این وبسایت متعلق به شرکت سئو سبز میباشد